Kalite Politikamız

Amacımız; ürün ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden ,verimli, karlı ve saygın bir kuruluş olarak sektörünün liderliğini sürdürmektir. Yasal ve düzenleyici tüm kurallara uyarak sağlayacağımız başarı hepimizin olacaktır. Kaynaklarımızı etkin olarak kullanmak ve paydaşlarımızın istek ve beklentilerini en iyi şekilde algılayarak; zamanında, sürekli ve istenilen kalitede karşılamak temel yaklaşımımızdır. Assan Panel olarak, toplam kalite felsefesine uygun bir yönetim anlayışı içinde; müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak artırmayı, her türlü uyarı ve önerilerini dikkate almayı, hatalarımızdan ders almayı hedeflemekteyiz.

Çevre Politikamız

Amacımız; ürün ve hizmetlermizde çevre boyutlarımızı doğru yöneterek doğaya etkilerimizi en aza indirmek, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak ve saygın bir kuruluş olarak sektörün liderliğini sürdürmektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

İş sağlığı ve güvenliği, ASSAN PANEL SAN. TİC. A.Ş.’nin üretim ve kalite kadar öncelikli konularından biridir. Hedefimiz; uygulanabilir, tutarlı ve tüm yasal mevzuatlara ve ilgili şartlara uygun iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini ortaya koyarak, kazasız bir işyeri yaratmaktır. Kaza olduktan sonra koruma çalışmalarının yapılması yerine, kaza olmadan önce önlem alınması misyonumuzdur.

Bu çerçevede;

  • Tüm çalışanlar, örnek olma yolu ile iş sağlığı ve güvenliğini yaygınlaştırmalıdır. Her çalışanımız, iş sağlığı ve güvenliği konusunda yönetimimiz ve yöneticilerimiz tarafından alınan tüm kararları eksiksiz olarak uygulamaktan ve kendi kendilerinin denetçisi olmaktan sorumludur.
  • Tüm yöneticiler, yaptıkları davranışları ve tutumlarıyla çalışanlarımıza örnek olmalıdır. Her yöneticimiz, yapacakları denetim ve kontrollerle yapılan işlerin iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olup olmadığını izlemekten ve gerekli her türlü önlemi almaktan sorumludur.
  • Üst yönetim olarak bizler de; bütün çalışanların işlerini güvenli yapmalarını sağlayacak alet, ekipman ve teçhizatı tedarik etmekten ve konuya yönelik faaliyetleri eğitimlerle desteklemekten sorumluyuz.

Bilgi Güvenliği Politikası

Assan Panel San. ve Tic. A.Ş. olarak;

ISO/IEC 27001 kapsamı, Sandviç Panel, Tek Kat Trapez, Işıklık (Polikarbonat Panel) ve Aksesuar Üretimi, İnsan Kaynakları ve ithalat, ihracat, transit, gümrükleme gibi gümrük ve dış ticaret işlemlerini ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, finans ve bilgi işlem gibi faaliyetlerinin elektronik bilgi varlıkları ile bu varlıkları korumak amacıyla kullanıldığı bilişim güvenliğini;