increasefont decreasefont

Politikalarımız

Amacımız; ürün ve hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden, verimli, karlı ve saygın bir kuruluş olarak sektörünün liderliğini sürdürmektir. Yasal ve düzenleyici tüm kurallara uyarak sağlayacağımız başarı, hepimizin olacaktır.

Kaynaklarımızı etkin olarak kullanmak ve paydaşlarımızın istek ve beklentilerini en iyi şekilde algılayarak; zamanında, sürekli ve istenilen kalitede karşılamak temel yaklaşımımızdır.

Assan Panel olarak, toplam kalite felsefesine uygun bir yönetim anlayışı içinde;
- Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli olarak artırmayı,
- Her türlü uyarı ve önerilerini dikkate almayı,
- Hatalarımızdan ders almayı hedeflemekteyiz.

Coşkulu ve başarılı bir geleceği paylaşmak dileğiyle,

Genel Müdür


Poliüretan, poliizosiyanurat ve taşyünü dolgu malzemeli çatı, cephe ve soğuk oda sandviç panelleri üretimi yapan Assan Panel San. ve Tic. A.Ş olarak sürdürülebilir ve gelişmeye açık bir gelecek için faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirecek önlemleri almak işimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Firmamız toplam kalite anlayışını kazandırma yolunda devam edecek sürekli bir iyileştirme programına sahip çıkan bir yönetim biçimini ilke edindiği için, Çevre Politikasını da oluşturmuştur.

Çevre Politikamıza göre;
- Tesisimizde doğal kaynakları, ihtiyaç duyulan en alt seviyede kullanmayı,
- Kirliliği ve atıkları en aza indirmek ve tehlikeli atıklarımızın çevresel etkisi en aza indirgenmiş olarak bertarafını sağlamayı,
- İlgili standartların, mevzuatların ve yasaların zorunlu kıldığı tüm çevresel kural ve kriterlere maksimum düzeyde uyulmasını sağlamayı,
- Koşullara müdahale edilemeyen durumlarda, çevre üzerinde önemli ve olumsuz etkileri olabilecek üretim faaliyetlerine dahil olmamayı,
- Kirliliğin kaynağında önlenmesini,
- Tüm çalışan, tedarikçi ve iş ortaklarımızın çevre bilincine ulaşmasını sağlamak için gerekli eğitim ve öğretimi temin etmeyi taahhüt ederiz.

Genel Müdür