Texpo-Eurasia-2014

increasefont decreasefont

Texpo Eurasia 2014

2014 yılında da müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve karşılamak için fuar çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Dünyanın ve Türkiye’nin farklı coğrafyalarından gelen nitelikli ziyaretçiler ile buluşma fırsatı sunan Texpo 2014 Tekstil fuarı’nın kapısı; 26 Mart 2014’te açıldı.

Bu çerçevede ; sektörümüz dışı ihtisas fuarları çalışmalarımızdan Texpo 2014 Tekstil fuarı katılımını 26-29 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Texpo 2014 Tekstil fuarı iplik hammadde ve üretim teknolojileri yatırımlarının arttığı, dünyanın en büyük 5 pamuk üreticisi ülkenin yer aldığı Avrasya Bölgesi’nde, Uluslararası İstanbul İplik Fuarı bölgenin ticari buluşma merkezi olarak ön plana çıkmaktadır.

Texpo 2014 Tekstil fuarı katılımcıların ihracat imkanlarını arttırmış olup potansiyel müşterileri bir araya getirmiştir. Yeni yatırımlar yapmak isteyen katılımcıların ve ziyaretçilerin isteklerine Assan Panel olarak en üst seviyede karşılık verilmiştir.

Özenle hazırlandığımız ve tekstil sektörüne atıfta bulunan butik mağaza tasarımımız ile Texpo 2014 Tekstil fuarı renkli ve çok verimli bir şekilde tamamlanmıştır. Fuarımızda bizi yalnız bırakmayan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Texpo