Gelişen Üretim Teknolojileri

increasefont decreasefont

Gelişen üretim teknolojileri doğrultusunda ürün gamını geliştirmeye devam ediyor

Farklı ürün gruplarını ürün yelpazesine katmayı hedefleyen ve bu doğrultuda araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdüren Assan Panel ;
Tuzla, Balıkesir ve İskenderun olmak üzere tüm tesislerindeki hatlarında üretmeyi hedeflediği PIR dolgulu sandviç paneller ile ilgili olarak, bilgilendirme eğitimini 07.03.2014 tarihinde Assan Panel Konferans salonunda gerçekletirdi. Uzun bir sure bir çok endüstriyel sektöre kimyasal ürünler sağlamış olan BASF The Chemical Company ve Huntsman Ileri Teknoloji Ürünleri San. Tic. Ltd. Sti. tarafından verilen eğitimde; Poliüretan’ın tarihsel gelişimi, PUR/PIR arasındaki farklılıklar, PIR sistemlerinin avantajları ve dezavantajları, yanmazlık sınıflandırmaları hakkında bilgiler, kullanılan izolasyon malzemelerinin yanmazlık sınıflandırması PIR üretim detayları, sabit poker teknolojisi gibi bir çok konu, video görüntüleri ve canlı örnek deneyler ile başlıkları ele alındı.

Gelişen Üretim Teknolojileri

Tüm üretim proseslerinde ve kullandığı hammaddelerde çevre duyarlılığını ilke edinen Assan Panel, rutin ‘’Çevre Bilinçlendirme ve Atık Kontrolü Eğitimi’’ ‘ni 28/02/2014 tarihinde Assan Panel Konferans Salonu’nda gerçekleştirmiştir. 2 seans olarak gerçekleşen eğitimde çevre boyutu, çevre kirliliği tipleri, atık tipleri değerlendirilmiş; Buna bağlı olarak Assan Panel prosesleri, atık kontrol ve bertaraf yöntemleri anlatılmıştır. Assan Panel 04/02/2012 tarihinde almış olduğu ISO 14001:2004 kalite yönetim sistemi sertifikasını tüm personelinin efektif katılımıyla sürdürmeyi hedeflemektedir.

Gelişen Üretim Teknolojileri